Jelenleg kizárólag gyakornokot keresünk. Amennyiben joghallgató és kedvet érez a pénzügyi, adózási, társasági jogi területhez, kérjük küldje el önéletrajzát az info [wnW5DKrg] drszeiler [dot] hu e-mail címre.

Gyakornoki és ügyvédjelölti állás

 Irodánk legfőbb szakterülete az adójog illetve társasági és cégjog, ezért ezen területek iránt érdeklődő munkatársat keresünk.

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • ügyvédi munka iránt érzett elhivatottság,
  • megbízhatóság,
  •  pontosság,
  • jó kommunikációs készség,
  • problémamegoldó képesség,
  • angol illetve német nyelvtudás előnyt jelent

Kínált pozíció GYAKORNOK illetve ÜGYVÉDJELÖLT

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, új kihívások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség és megbecsülés,
  • Változatos és önálló munkavégzés, az adójog egészét felölelő sokrétű feladatok,
  • kiváló csapat
  • versenyképes fizetés

Feladatok

  • szerződések előkészítése
  • hivatalokkal való személyes és telefonos kapcsolattartás
  • cégjogi iratok előkészítése
  • adóhatóság előtti észrevételek, fellebbezések, kérelmek stb. előkészítése
  • egyéb gyakornoki illetve ügyvédjelölti feladatok

Munkaidő: gyakornokok esetében rugalmas munkavégzés, ügyvédjelölt esetében főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk önéletrajzát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) az info [wnW5DKrg] drszeiler [dot] hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Ügyvédjelölt pályázat”-ként vagy "Gyakornok pályázatként" megjelölve.